BÖLGESEL MASAJLAR

Hızla Şifa Bulun

 
Reflexology

EL MASAJI

Mesleklerinde el bilek ve parmaklarını uzun süre sabit pozisyonda kullanan kişilerde zamanla kronik ağrılar oluşmaya başlar. Özellikle sabahları el ve bilek ağrısı hissedebilir, kuvvet kaybı yaşayabilirler.

El masajı tansiyonunuzu düzenler, dolaşımın hızlanmasını ve ellerinizde yoğun çalışma sonucu oluşacak yıpranmayı, kırışmayı ve gerilmeyi önler.

bioskin_magic_touch_pix.jpg

AYAK MASAJI

Vücudumuzdaki sinir uçlarının yaklaşık 7000 tanesi ayak tabanlarımızda bulunur. Ayaklarımız aynı zamanda tüm sinir uçlarının sonladığı bölgedir.

Enerji ve kan akışını harekete geçirerek vücudun kendisini iyileştirme güdüsünü tetikler. Beden fonksiyonlarını normalleştirir ve kişinin duygusal, fiziksel ve ruhsal bakımdan kendisini iyi hissetmesini sağlar. Ayak masajı dinlendirici, rahatlatıcı ve acı vermeyen bir masaj türüdür.

Hand Massage

YÜZ MASAJI

Yaşadıklarınız, uyku düzeniniz, beslenme alışkanlıklarınız ve duygu durumunuz yüzünüze yansır. Özellikle boyun ve dekolte bölgemiz, olduğundan daha solgun gözükür.

Yüz masajı kan dolaşımını hızlandırarak, cildin ; parlak, canlı ve genç görünmesini sağlar. Ayrıca yüzdeki deri ve kas tonunu geliştirip, yüz ve göz kaslarını rahatlatır. Stres ve gerginliği alacağından baş ağrılarını azaltır.

istanbuldaki-en-iyi-sırt-masajı-bimasaj.

AROMATERAPİ MASAJI

Aromaterapi, hem duygusal hem de fiziksel olarak sizi iyileştirmeye ve dengelemeye yardımcı olmak için esansiyel yağlar kullanan alternatif, bütünsel bir terapi şeklidir.

Antioksidan görevi gören uçucu yağlar; kas ağrılarını ve romatizmal ağrıları, sinüs tıkanıklığını hafifletmeye ve dolaşımı iyileştirmeye yardımcı olur. Doğal iyileştirme güçleri için binlerce yıldır kullanılan bu yağları, ofisinizde, evinizde kullanabilir veya mağazamızda masaj ile deneyimleyebilirsiniz. Zihin, vücut ve enerji üçlemesi ile bütünsel şifaya tanık olun.

Relaxing_Foot_Massage_2048x.png

SANDALYE MASAJI

Uzun süre masa başında hareketsiz çalışıyor, genellikle bilgisayar kullanıyor ve dolayısıyla geçmeyen sırt ile boyun ağrıları hissediyorsanız, sandalye masajı tam size göre.

Yalnızca özel sandalyemizde oturarak yaptırabileceğiniz bu masaj: sırt, omuz, bel ve bacak arkasındaki tetik noktalarınızı hedef alacak ve tüm vücudunuzun kısa sürede yenilenmesini sağlayacaktır.

Foot-Massage-0112_edited.jpg

MIX MASAJ

Sırt, yüz, el ve ayak masajlarını sırasıyla deneyimleyebileceğiniz, 1 saat süren bu karışık masaj hizmetimiz uzun süreli masajlardan hoşlanan misafirlerimiz için birebir.

Tüm vücutta genel bir tazelenme hissi uyandırır. Stres dolu bir iş gününden sonra, günün yorgunluğunu alarak tüm vücutta rahatlama sağlar.

0212 380 09 11

©2020, Tüm hakları Bi' Masaj markasına aittir.