top of page
Ara
  • Bi' Masaj

Sevdiklerinize Masaj Hediye Etmek için 5 Neden

Sevgiliniz çok yoğun ve stresli bir işte mi çalışıyor, kronik sırt ve bel ağrıları mı var, öfkeyle başa çıkamayan gergin biri mi? Tüm bu özellikleri tek hediyeyle tersine çevirmek mümkün! Hediye seçmeye vakit bulamadıysanız, alışılmış hediyelerden sıkılıp hem faydalı hem de kullanışlı, kişisel bir hediye arıyorsanız kurtarıcınız olacak hediyeyi söylüyoruz: bi’masaj!

Cevahir Alışveriş Merkezindeki mağazamızda kişiye özel beş adet masaj hizmetlerimizden birini deneyimleyebilir, hediye edebilir ya da çift olarak gelerek profesyonel terapistlerimizden iyi bir masajın inceliklerini öğrenebilir, çift masajına dair tüyoları kapabilirsiniz.

Stresi Azaltır

Yaşam tarzınız, sorumluluklarınız, şehir hayatı ve diğer tüm durumlar size fiziksel ve duygusal gerginlik yaratarak yaşam kalitenizi ciddi oranda düşürebilir. Stresle başa çıkamayan ve bu şekilde yaşayan insanlar zamanla migren, sindirim problemleri, sık terleme, sık idrara çıkma gibi sağlık sorunları yaşamaya başlarlar. Bu noktada yaptıracağınız masaj uygulamaları stresli hayatınızda tampon görevi görecektir.

Ağrıyı Giderir

Vücutta biriken toksinler baş ağrıları, kas ağrıları, eklem ağrıları gibi ağrılara yol açar. Masaj kan dolaşımını hızlandırarak kaslarda biriken laktik asit, karbondioksit gibi toksinlerin otomatik atılmasını sağlar. Doğru tetik noktalara uygulanan masaj sırasında kişide durgunluk, dinginlik hissi ile uyku hali gözlenir. Böylece masajınız sona erdiğinde artık ağrı hissetmez adeta yenilenmiş hissedersiniz.

Enerjinizi Yükselterek Sizi Daha Mutlu Bir İnsan Yapar

Ayaklar ve eller tüm vücudun aynaları olarak kabul edilir, vücudumuzun her bir noktasının (iç organlarımızın) el ve ayaklarımızda bir izdüşümü vardır. El ve ayakların altındaki belirli noktalara yapılan etkili baskılar sayesinde tüm bu noktalarla bağlantılı vücut organları üzerinde enerji verici ve iyileştirici bir masaj yapılmış olur, duygu durumumuzu direkt olarak etkileyen oksitosin, dopamin ve serotonin salgılanır. Böylece tüm vücut sağlığında genel bir iyileşme, mutluluk sağlanmış olur.

Herkes İçin Uygundur

Bebeklerden, annelere, yaşlılardan sporculara yediden yetmişe herkes masaj yaptırabilir. Böylece sıradan bir hediye satın aldığınızdaki ‘’ Acaba bunu kullanır mı, acaba tam uyar mı?’’ gibi düşüncelere kapılmanıza gerek kalmaz. Masaj terapisi, fibromiyalji ve arterit gibi hastaları için de oldukça güvenli ve yararlıdır. Dolayısıyla sevgiliniz, eşiniz, ebeveynleriniz, iş arkadaşlarınız için ideal hediyedir.

Kişisel Bir Deneyim Sunar

Elbette bu tarz özel günlerde çoğu insan her zaman yanında taşıyabileceği, kullandıkça hediye alan kişinin hatırlanacağı bir hediye almak ister. Ancak sizi temin ederiz ki masajda tıpkı diğer hediyeler gibi kişisel ve özeldir. Her masaj uygulaması kişiye özel alanda ve kişinin ihtiyaçları doğrultusunda yapılır. Somut bir objeden ziyade bir deneyim sunar, daha hiç masaj yaptırmamış birisine masaj hediye ettiğinizde kimseyle pişti olma ihtimaliniz olmadan muhteşem bir hediye fırsatı sunmuş olursunuz, masajın ardından size ne kadar teşekkür edeceğine inanamayacaksınız.


93 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page