top of page

SSS

Sık Sorulan Sorular

REZERVASYON ŞARTI MI?

-Yoğunluğumuza göre değişiyor ancak yer olmaması, seansların uzaması gibi durumlarda beklememek için rezervasyon yaptırmanız misafirlerimiz için en iyisidir. Böylece koltuk ve terapist seçme sansınız da olur.

ÖLÜMCÜL VEYA KRONİK HASTALIKLARIN TEDAVİSİNDE YARDIMCI OLUYOR MUSUNUZ?

-Masajı alternatif ve önleyici bir tıp yöntemi olarak görüyoruz. Bu sebeple düzenli masaj ve egzersiz ile kronik şikayetlerin önüne geçilmesi elbette mümkün. Ancak aksi veya ileri durumlarda fizyoterapistlerimiz kişiyi uyararak bir uzmana yönlendiriyorlar.

OTELLERE VEYA EVLERE MASAJ SERVİSİNİZ VAR MI?

-Bi'masaj Exclusive adı altında verdiğimiz lüks hizmetlerimiz için randevu alabilirsiniz.

MASAJINIZDA EKSTRA BİR SERVİSİNİZ VAR MI?

-Masajımız alanında uzman terapistlerimiz tarafından profesyonelce uygulanır,  masaj dışı uygulamalar içermez bu durum tespit edildiğinde hem terapist hem de misafirimiz için gerekli yasal işlemlere başvurulur.

SİZİ İŞ YERİME ÇAĞIRMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

-Kurumsal masaj hizmetlerimizden yararlanmak için info@bimasaj.com adresine belirlediğiniz tarihi, kişi sayınızı, lokasyonunuzu anlatan bir mail atabilirsiniz.

MASAJA ÇOK MERAKLIYIM VE ARKADAŞLARIMA YAPIYORUM, SİZİNLE ÇALIŞABİLİR MİYİM?

-Maalesef masajı hobi olarak yapıyor olmanız veya sertifikanızın olması bizimle çalışabilmeniz için yeterli değil. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden olup eğitimimizi tamamlamanız gerekiyor.

SSS: Metin

Bİ'MASAJ COVİD-19 BİLGİLENDİRMESİ

Bi'masaj olarak masaj hizmetlerimizi yeniden güvenli tutmak için tüm tedbirleri en üst seviyede tutarak üzerimize düşeni yapıyoruz. Bi'masaj Covid-19 politika ve protokollerimiz için aşağıdaki güncellemelere göz atabilirsiniz, tüm protokollerimiz  T.C Sağlık Bakanlığı ile  T.C İç İşleri Bakanlığı genelgelerine uygun olarak tasarlanmıştır. Terapistlerimizi ve misafirlerimizi güvende ve sağlıklı tutmak için başlıca aşağıdaki adımları uyguluyoruz.


Bi'masaj Terapistleri İçin:


-Şimdiye dek hiçbir terapistimizin Covid- 19 semptomu taşımadığını ancak yaşayan terapistlerin, en az 2 hafta boyunca asemptomatik olana kadar rotasyondan çıkarılacağını bildiririz.

-Aktif terapistlerimiz  son 30 gün içinde seyahat etmemişlerdir.

-Aktif terapistlerimiz sürekli burnu ve ağzı kaplayan yüz maskesi ve siperlik kullanmaktadırlar.

-Her masaj sonrasında ve randevularımız arasında geniş spektrumlu bir temizleyici ile sandalye ve koltuklar dahil tüm ekipmanlar sterilize edilir.

-Her misafir için tüm ekipmanlar tek kullanımlıktır. 

- Terapistlerimiz her gün yeni iş kıyafetleri ile kişisel bakımlarına özen göstererek iş yerimize gelmektedirler. İş öncesinde ve sonrasında kıyafet değişimi yapılmaktadır.

-Terapistlerimiz misafirlerimiz ile fiziksel temastan önce ve sonra, gün içerisinde sık sık ellerini yıkamaktadırlar.

-Masaj seansı tamamlandıktan sonra kullanılan koltuk ve sandalyeler hemen ayrı bir bölmeye alınarak dezenfekte edilir.

-İş yerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı firmalar tarafından düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.  


Müşterilerimiz İçin:

Masaj almak için rezervasyon yaptırmanızı rica ediyoruz:

COVİD-19 ile ilgili herhangi bir belirti yaşıyorsanız veya son 30 gün içinde seyahat ettiyseniz evinizde kalmanızı rica ederiz.

Covid- 19 yaşayan bir kimse ile veya son 30 gün içerisinde seyahat ettiğini bildiğiniz kimselerle temas ettiyseniz, aynı evi paylaştıysanız lütfen evinizde kalınız.

Masaj randevunuza gelmeden önce duşunuzu almanız ve burun ile ağız bölgesini kaplayan bir yüz maskesi takmanız şarttır. Maske takmayan misafirlerimize hizmet veremiyoruz.

İsterseniz randevunuza gelmeden önce kendi havlunuzu getirebilirsiniz. 

Sosyal mesafe protokolünü takip etmek için çocuklarınızı, diğer yakınlarınızı masaj sandalyelerinden 2.5 m uzak tutun.


Sağlıkla kalın!

bottom of page